Ztracena ve snu - gamebook

Ztracena ve snu

Gamebook

Koupit e-knihu za 149 Kč

Markéta miluje sny. Poskytují jí možnost úniku od každodenních problémů, kterých nemá právě málo. Jenže jednoho dne zjistí, že se nemůže probudit. Navíc si nedokáže vybavit nic ze svého opravdového života.
Zjistí, proč je ztracena ve snu? Podaří se jí uniknout děsivé Noční můře, která ji pronásleduje? A probudí se někdy?
Rozhodnete o tom právě vy.
Vydejte se s Markétou na její cestu sny a svými rozhodnutími jí pomozte k probuzení.
„Ztracena ve snu“ je unikátní gamebook se silnou ženskou hrdinkou, kde vaše rozhodnutí opravdu hrají roli a kde každé přečtení přinese zcela jiný příběh.

Knihu je možné koupit v tištěné podobě za 314 Kč + poštovné.
Objednávejte ZDE.
Pokud bude výtisk na skladě, dodací lhůta je obvykle týden. Pokud nebude, knihu pro Vás vytiskneme. Dodací lhůta je v takovém případě přibližně 3 týdny.

E-knihu koupíte například zde:
Obchod E-knihy jedou
PalmKnihy
eBux
Kosmas
Google Play

Czech

Comments

O víkendu jsem dělal reklamu své knize (děkuji za nebývalý zájem, dotisky budou příští týden), nyní ji udělám kolegovi Martin Koláček. Protože jeho kniha si to zaslouží. Věřím, že takový gamebook jste ještě nečetli. Prvních 15 minut jsem si sám říkal WTF, až jsem postupem čtení (už mám třikrát dočteno) došel k závěru, že ta kniha je geniální :-) Zapomeňte na průvodní listinu nebo nějaké velké souboje - tady jde převážně o silný příběh. A ten je tak umně skryt v odkazech, že jedním čtením určitě nerozpletete to, co se vlastně nebohé Markétě přihodilo. Takže vzhůru do čtení ti, co si knihu již pořídili. A kdo ještě ne, ať to kouká napravit. Jsem jedině rád, že se objevilo další dílo člena skupiny, které se nemá za co stydět a směle se může poměřovat se zahraniční konkurencí. Která kolikrát sama stojí za houby.

Jan Kšanda, autor gamebooků