Grunt RX-10

Stáhni Grunta v češtině

Vydáno česky 2007
Vydáno anglicky 2011
Vydáno španělsky 2011
Grunt RX-10
Sci-fi komedie Grunt RX-10 pojednává o stroji, který nezvládne deprese z nesmyslnosti svého života bezduchého kusu plechu a stane se dobrovolně renegátem ve světě strojů. Při svém útěku uloví stroj stejného typu ženského pohlaví, a těší se na vzájemné propojování nádrží a tření uzávěru, když se vše jaksi zvrhne.

Poté, co jsou oba několikrát zabiti, je skupina šílených Vmýtačů uvězní v lidkých tělech. Oba zoufalé stroje pak čelí absurditě života, když si jako bývalé stroje vydělávají na živobytí pohřbíváním lidí.

Stáhněte e-knihu Grunt RX-10 zdarma zde:

Formát pdf, A4
Formát .epub (Většina čteček)
Formát .mobi (Amazon Kindle)

Audiokniha Grunt RX-10 zdarma zde:

Audiokniha

Tištěná kniha k objednání zde:

Knihu je možné koupit v tištěné podobě za 259 Kč + poštovné.
Objednávejte ZDE.
Pokud bude výtisk na skladě, dodací lhůta je obvykle týden. Pokud nebude, knihu pro Vás vytiskneme. Dodací lhůta je v takovém případě přibližně 3 týdny.

Perverzní desková hra Libido RX-10:

Libido RX-10

Komixové stripy o Gruntovi:

Gruntův zvídavý dotazník

Existují ovšem také důvody, proč knihu Grunt RX-10 nečíst:

Proč nečíst Grunta

Grunt RX-10 je vydán pod GNU licencí, je tedy možné jej volně šířit.

Popis licence

Czech

Comments

Jak sis mohl dovolit o mne toto napsat? Kde mas muj souhlas, kde sis zakoupil prava o mne psat? Prijdu si pro tebe, Kolajla...

Grunt RX-10

Mily Grunte,
prava na tve jmeno jsem zakoupil v baliku patentu od firmy Bagromola. Od te doby patri mne a mohu si s nim delat, co se mi zlibi. Na protesty jsi mel spoustu casu behem psani knihy. Ted mas smulu.
S laskou tvuj
Autor.

No, odpočinková humorná sci-fi. Pro mne chvilkami chaotická (v dobrém slova smyslu). Ať žije Matrix.
(http://www.databazeknih.cz/knihy/grunt-rx-10-rebellowed-149996)

Nikdy jsem se při čtení takhle nepobavil xD jak už předemnou někdo zmínil, je to chvílemi trochu chaotické, ale vůbec to nevadí, zvlášť když pak zjistím, že postavy v příběhu jsou podobně zmatené jako já. Ani minutu jsem se nenudil a nakonec to ani nebylo stupidní, jak jsem se obával podle popisu :D ať žije Grunt, ať žije Autor a Administrátor může jít do... třeba za Hrobařem! :D

Skvělá knížka :)

Wow, diky moc! Autor se teteli radosti a Grunt s nim. Administrator se uzira vzteky, protoze je mu jasne, ze po takovem komentari nejspis vznikne neco dalsiho, z ceho mu bouchne jeho olbrimi strojovna.

LucieRej

Naprostá šílenost, která mě rozesmívala skoro na každé stránce. :D Filozofující stroje, matrix, hrobařský výbor,....absurdita vedle absurdity, do toho způsob jakým autor vstupoval do děje a jeho poznámky :D ... prostě to bylo super. Jsem ráda, že jsem na knížku narazila. Zažila jsem s ní dva velice vysmáté dny.

http://www.databazeknih.cz/knihy/grunt-rx-10-192633

LammEr
Velmi vtipná knížka, která mě dostala. Kniha mě uchvátila svým humorem a stylem vypravování. Zápletka velmi originální.
http://www.databazeknih.cz/knihy/grunt-rx-10-192633

Tahle kniha je až Vianovsky absurdní a myslím, že i sám Boris by se při jejím čtení dobře bavil. Autor zde zparodoval slavný Matrix, občas se pohádal s postavami, které psaním tvořil, zkrátka napsal brakovku velmi těžkého kalibru. Nemohu říct, že bych přečetl něco hodně zajímavého, ale proč si někdy nedopřát kvalitní blbost :-)

http://www.databazeknih.cz/knihy/grunt-rx-10-192633

Tady asi stačí jen říct: Bavilo mě to.

http://www.databazeknih.cz/knihy/grunt-rx-10-192633