Slavíček z Letné a ptačí lidé z Jupiteru
Stáhněte si UKÁZKU


Sci-fi příběh psaný tak, jako by byl autorem středověký učenec. Mladý vědecký talent z Olomouckého biskupství se vydává na mezinárodní disputaci, aby zde získal podporu a peníze na výrobu stroje, který by jej vynesl k nebeským sférám.

Podaří se Slavíčkovi z Letné přesvědčit vědce své doby, aby sponzorovali jeho vynález? Uskuteční se jeho cesta? A pokud ano, co najde mladý dobrodruh mezi sférami, kam prý doposud vystoupali pouze andělé?

„Slavíček z Letné“ je velmi unikátním dílem, vycházejícím z autorova studia středověké vědy, společnosti a teologie. Všechny „sci-fi“ prvky knihy se pevně drží pravidel středověké kosmologie a představ o světě, které tehdejší lidé měli.


Tištěnou knihu je možné objednat si na dobírku v tištěné podobě za 239 Kč + poštovné.
Objednávejte ZDE.


Koupit na e-shopu E-knihy jedou

E-knihu koupíte například na následujících portálech:
Obchod E-knihy jedou
PalmKnihy
eBux
Kosmas
Google
O2 active

Recenze:
www.ctemeceskeautory.cz/2018/08/recenze-slavicek-z-letne-ptaci-lide-z.html
dragell.cz/martin-kolacek-slavicek-z-letne-a-ptaci-lide-z-jupiteru/

Comments

4/5

Velmi originální , přemýšlivý příběh, který nás zavede do 14. století a k stavbě létajícího stroje, aby se lidé mohli podívat na další planety. Plánování stroje a jeho sestrojení není jednoduché, a to nejen proto, že vás nahání církev. Ale znáte to, letět musí – třeba dolů, když jej spustíte ze skály. Kniha je příjemnou změnou v originálním prostředí a době (za které má ode mne velké plus) a jistě potěší milovníky historie, kteří chtějí zažít sci-fi ve velmi netradiční rovině.
Dragell
https://www.databazeknih.cz/knihy/slavicek-z-letne-a-ptaci-lide-z-jupite...

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.