Český konec světa

Stáhni pdf knihy Český konec světa
Vydáno česky 21. 12. 2012

Český konec světa

Panika, hlad, děs a anarchie... a humor na uklidnění přeživších, kteří u večerního táboráku okusují kosti už ne tak moc živých kamarádů. Konec světa. A že Čechy jsou jeho součástí, ani těm se tato zlomová událost nevyhne. V minisbírce Český konec světa můžete nahlédnout nejen do apokalyptické budoucnosti české kotliny, kde nezůstal kámen na kameni, ale také do života těch, které apokalypsa teprve čeká, kteří se jí snaží zabránit, nebo ji naopak přiblížit. Čeká vás šest povídek, které vás vyděsí, zhnusí, ale i rozchechtají. Vítejte na Českém konci světa!

Motto knihy:
-Jednoho dne došlo pivo.
-A dál?
-Dál? No dál už nic.

Za motto děkujeme jeho autorce Zuzaně Frantové PomykalovéStáhněte knihu:
Český konec světa, pdf, A4
Český konec světa, soubor formátů: epub+mobi+pdf A5 a A4

Autorský tým:
Martin Koláček
Martin Kolacek-Český konec světa

Martin Strnad
Martin Strnad-Český konec světa

Kateřina Hejlová
Kateřina Hejlová-Český konec světa

Czech

Comments

Lenourt 01.08.2014
Nic moc. Dle mého splácané na honem u příležitosti očekávaného konce světa. Jediná povídka, která by dostala 5* je ta o Armagedonovi, u té jsem se smála nahlas :-D

http://www.databazeknih.cz/knihy/cesky-konec-sveta-192641

bondula 21.05.2014

Veselá až polovážňa apokalypsa v podaní mladých českých autorov.
Poviedky Hlad a Když nahoře je dole šklbali kútikmi, boli super. Válka a blábol, môj osobný favorit, mi šklbala kútikmi tiež, ale tento raz vedome, aby som sa nesmial na celé kolo. Ostatné tri príbehy trochu zaostávajú. Udeľujem štyroch jazdcov apokalypsy z piatich možných.

http://www.databazeknih.cz/knihy/cesky-konec-sveta-192641

Abiosis 31.01.2014

Celkom podarená zbierka šiestich poviedok, škoda však, že všetky poviedky od Koláčka (tri) zahrnuté v tejto zbierke možno nájsť aj v jeho sólo jazde "Sedmero plastových panen"; teda od neho tu žiadna nová nie je. Strnad ma svojimi dvomi poviedkami potešil a rozhodnutie dať jeho "Hlad" ako úvodnú poviedku bolo správne - naozaj výborný a uvoľnený rozjazd ("Všechny jsem je sežral. Všechny. Tondu, Frantu, Karla i Pepu. A nakonec i tu Mařenu."). No a Hejlovej poviedka je taká jemná, "ženská", možno ako autorka sama. :)

http://www.databazeknih.cz/knihy/cesky-konec-sveta-192641